PROFI

Maximalizujte vaše šance na získanie grantov a ušetrite čas. Už nemusíte nič hľadať. S GrantExpert PROFI máte k dispozícii konzultáciu s jedným z našich expertov. Ak by ste predsa len chceli zalistovať v najkomplexnejšej databáze grantov a dotácií s balíkom PROFI využívate všetky výhody balíkov BASIC a MEDIUM.

149,90 € s DPH

ročne

Objednať
Nie len to. Vďaka našej službe si môžete nastaviť zasielanie notifikácií len ovýzvach zoblastí, ktoré sa vás týkajú. Chcete byť informovaný ograntoch na rozvoj podnikania , výskum a vývoj ale podpora občianskej vybavenosti vás nezaujíma? Snašimi notifikáciami to nie je problém.
Vjednoduchom formulári stručne popíšete vaše nápady, expert si ich prečíta ado vášho konta vám ku každému pošle hodnotiacu správu. Vnej sa dozviete základné podmienky priradenej výzvy alebo vysvetlenie prečo vám nebola priradená žiadna.
Prejdite si s expertom vaše projektové nápady, dajte si identifikovať možnosti ich podpory, zistite čo obnáša grantové financovanie, pýtajte sa čo vás zaujíma osvete grantov. Obsah konzultácie závisí len alen od vás. Každá môže vyzerať inak.

149,90 € s DPH

ročne

Objednať

Pre porovnanie v prehľadnej tabuľke

Basic
Medium
Profi
lock_openPlný prístup k denne aktualizovanej databáze grantov a dotácií
done done done
mail_outline Automatické sledovanie nových výziev nastaviteľné podľa vašich preferencií a záujmov
done done done
assessment Získate interaktívne prehľady o úspešnosti žiadateľov a konkurenčných žiadostiach
done done done
live_tvArchív webinárov
close done done
assignment_turned_inPosúdenie projektového nápadu
close 1x 3x
phoneTelefonická konzultácia
close close 1x
lightbulb_outlineVIP rozhranie s možnosťou on-line chatu
close done done
Všetky práva vyhradené © 2021 GrantExpert.sk