Archív webinárov

Každý mesiac zorganizujeme niekoľko webinárov zameraných na rôzne témy. Od noviniek zo sveta eurofondov, cez mesačný výber aktuálnych grantov až po predstavenie podmienok konkrétnych výziev. Na webináre si občas pozývame aj zaujímavých hostí, ktorí sa radi podelia o rôzne tipy či aktuálne informácie o grantoch a dotáciách.

Archív webinárov je, spolu s najkomplexnejšou databázou grantových výziev, súčasťou našich balíkov predplatného MEDIUM a PROFI. Jeho obsah pravidelne aktualizujeme a dopĺňame. Všetci používatelia s aktívnym predplatným nájdu neobmedzený archív bezplatných webinárov priamo vo svojom profile na portáli Grantexpert, počas celého roka. Žiadne zaujímavé podujatie vám už neujde.

Krátke ukážky z webinárov si môžete pozrieť nižšie.
Chceli by ste mať k dispozícii kompletný archív webinárov?

Pridajte sa k predplatiteľom    Webinárov     
20+
Účastníkov
7 000+
Zaujímavých hostí
20+
Plán obnovy a svet eurofondov

Aký je medzi balíkom peňazí z eurofondov a balíkom peňazí z Plánu obnovy? Kto bude môcť tieto peniaze využiť a na aké oblasti budú zamerané granty?


Sociálne podnikanie a jeho podpora

Webinár bol zameraný na predstavenie sociálneho podnikania a ukázanie aktuálnych možností podpory sociálnych podnikov.


Energetická efektívnosť a obnoviteľné zdroje

Webinár bol zameraný na predstavenie otvorených výziev na podporu energetickej efektívnosti, využívanie obnoviteľných zdrojov či zelené domácnosti.


Novinky zo sveta eurofondov

Na webinári sme sa zamerali na aktuálne novinky a zmeny, ktoré sa v súvislosti s témou eurofondov udiali v poslednom období.


Chceli by ste mať k dispozícii kompletný archív webinárov?

Pridajte sa k predplatiteľom

Všetky práva vyhradené © 2022 GrantExpert.sk